O nás

Po neúspěšném začátku provozu Restaurace Myslivna ze zimy 2018 jsme nyní, od května roku 2019 převzali chod a vedení této restaurace do vlastních rukou.

S novým vedením a novým štítem je restaurace přejmenována na Restauraci U Radů.

Né jen rodina Radů, ale také naše rodiny nám velmi pomohly při zrodu, rekonkstrukci a chodu této restaurace. Bez nich bychom byli bezradní a znovuotevření restaurace by bylo o dost těžší a delší. Proto za svou práci, úsilí a týdny dřiny, jim patří velké DÍKY.

Můžeme tedy říci, že se dala dohromady hlavně rodina, ale také mnoho šikovných lidiček z Budišova a okolí, kterým šlo o dobro a rozvoj tohoto místa.

Naším záměrem je dobrý start této vyjímečné restaurace, která dlouhý čas strádala. Nejen chod, ale i příjemné místo s dobrou zábavou, kvalitním jídlem a příjemnou obsluhou.

Jsme v začátcích a uděláme vše pro to, aby se každý u nás cítil příjemně. Na začátku naší cesty musíme jen poprosit o trošku trpělivosti při nezdarech, které mohou nastat. Stále intenzivně pracujeme na různých vylepšeních a maličkostech, které povedou k zašlé slávě této úžasné restaurace.

Rok 2019 je pro nás plný očekávání, kdy jsme si připravili spoustu různých aktivit, her a kulinářských zážitků, které vám rádi naservírujeme :)

Těšíme se na vaši návštěvu :)

Rada Team

Dětské hriště
Dětské
hriště
Kulečník
Kulečník
Platba kartou
Platba
kartou
Platba stravenkou
Platba
stravenkou
Psi vítáni
Psi
vítáni
Salónek
Salónek
Sportovní přenosy
Sportovní
přenosy
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní
posezení
Wifi
Wifi
Zákaz kouření
Zákaz
kouření
Československé armády 333
74787, Budišov nad Budišovkou
Po-Čt 15:00 - 20:00
Pa 15:00 - 22:00
So 12:00 - 22:00
Ne 12:00 - 20:00